Atuty Konstancina

Konstancin jest wyjątkowym miejscem do zamieszkania. Bliska odległość od stolicy, a jednocześnie uzdrowiskowe tradycje i otoczenie lasów powoduje jego niebywałą popularność, ale też wysokie ceny nieruchomości.

Konstancin zyskał rozgłos i uznanie wśród elit stolicy, co skutkowało powstaniem wielu luksusowych rezydencji, z których część zachowała się do dnia dzisiejszego. Zabytkowe wille w otoczeniu starodrzewia to niewątpliwy wabik na wymagających, ale też bardzo zamożnych inwestorów. Miejsce to wybrało na swój dom wiele znanych osobistości z kręgu kultury, polityki, nauki, sportu, biznesu itp.

Konstancin – uzdrowisko

Konstancin jest jedynym miastem-uzdrowiskiem, zlokalizowanym w województwie mazowieckim. Obecność bogatej w minerały solanki przyciąga na rehabilitację kardiologiczną, neurologiczną oraz narządów ruchu. Tężnia solankowa zlokalizowana w Parku Zdrojowym posiada właściwości lecznicze, działa kojąco na górne drogi oddechowe oraz wspomaga układ odpornościowy. Wyjątkowy mikroklimat wokół tężni przypomina ten nadmorski, obecne są tu takie minerały jak jod, magnez, brom, potas, wapń i inne.

Nieruchomości na sprzedaż i wynajem

Konstancin posiada bogatą ofertę nieruchomości dla wymagających odbiorców. Obok stylowych rezydencji i zabytkowych dworków można tu znaleźć również nowoczesne wille z basenem, a także apartamentowce na sprzedaż i do wynajęcia. W lokalnych biurach nieruchomości można zasięgnąć języka na temat rynku oraz dostępnych ofert. Korzystając z usług pośredników w obrocie nieruchomościami mamy pewność, że nieruchomość została dokładnie sprawdzona, nie jest zadłużona, nie ma do niej żadnych roszczeń itp.

Konstancińskie nieruchomości, w tym domy na sprzedaż w Konstancinie, a także wille, rezydencje, charakteryzują się zazwyczaj stylowymi wnętrzami. Bardzo popularna jest tutaj architektura dworkowa, która w połączeniu z prestiżową lokalizacją daje wyjątkowy efekt. Nie dziwne więc, że miejscowość przyciąga miłośników luksusu. Reprezentacyjne wille z basenami, własną sauną, otoczone pięknym ogrodem nikogo tu nie dziwią. Jest to jednak oferta przeznaczona tylko dla osób o dużej zasobności portfela.