Płytki na podłogę

Wybór płytek do nowego domu jest uzależniony od naszych oczekiwań względem przyszłej aranżacji wnętrz. Trzeba podjąć decyzję, w jakim stylu będzie urządzone każde z pomieszczeń, jak mocno będzie eksploatowane i jaki będzie system ogrzewania, zamontowany w całym domu. Drewno jest ciepłe w dotyku, przyjemne i ogranicza akustykę pomieszczeń. Nie najlepiej się jednak sprawdza przy ogrzewaniu podłogowym, szybciej się niszczy i bardziej rozsycha. Nawet najlepsze gatunkowo deski podłogowe mogą źle reagować na ciepło płynące spod nich, gorsze jest też jego przewodzenie niż w przypadku ceramiki.

Najnowsze trendy

W ostatnich latach odczuwalna stała się moda na płytki podłogowe, stylizowane na drewniane deski, klepki czy mozaiki. Powstają ciągle nowe kolekcje najlepszych polskich producentów, zawierające ciekawe, dokładnie oddające piękno i fakturę drewna wzory. Doskonale się sprawdzają przy ogrzewaniu podłogowym, a latem, kiedy jest gorąco, oddają stopom miły chłód. Jedną z najnowszych kolekcji płytek, które imitują naturalne drewno, jest Nowa Gala Stonewood. W tej grupie produktów znajdziemy niemal wszystkie odcienie drewna, które dopasujemy do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i bardzo nowoczesnego.

Firma Nowa Gala płytki najwyższej jakości produkuje od 1995 roku i od samego początku dbała o ich staranne wykonanie. Producent kojarzony jest z ekskluzywnymi produktami o ciekawym wzornictwie. Zapotrzebowanie klientów na drewno stało się więc dla niego wyzwaniem. Nowa Gala Stonewood to idealna podłoga do każdego domu. Jest prosta w czyszczeniu, estetyczna i miła dla oka. Czwarta klasa ścieralności daje pewność, że nie spotka nas rozczarowanie.